Poznajmy się!

Poznajmy się!

Kilka dni temu na stronie pojawił się prezentownik świąteczny, a w zasadzie pierwsza jego część. W publikacji znalazły się nie tylko moje propozycje idealnych prezentów świątecznych, swoje pomysły przedstawili też ludzie, których lubię i cenię, a których poznałem dzięki wspólnej pasji, którą jest oczywiście kawa. To nie jest jedyny raz, kiedy się tu pojawiają, wręcz przeciwnie. Liczę na to, że regularnie będziemy tutaj rotować, umieszczając swoje przemyślenia na różne kawowe tematy. A żeby było Wam łatwiej, teraz się Wam przedstawią. Oto zacne grono, które wzbogaci treści na tym blogu, poznajcie się z nimi!

Zuza

Kawa to życie. No przynajmniej moje, bo od kilku dobrych lat zajmuje mi sporą większość czasu, a od kilku miesięcy mam własną kawiarnię w Gdańsku! Wierzę w życie po kawie, więc po godzinach zajmuję się social mediami i marketingiem. Uczę się cieszyć z każdej drobnostki, dlatego tak wiele frajdy sprawia mi odkrywanie świata smaków i aromatów, nie tylko w kawie! Nie lubię być ekspertem, wolę lajfstajlowe podejście i tego możecie spodziewać się moich tekstach.

poznajmy się

Sebastian

Cześć! Możliwe, że kojarzysz mnie po twarzy czy nazwisku z grup o kawie. Nazywam się Sebastian Kownacki i znajdziesz mnie na Instagramie pod nickiem ile_klikow (https://instagram.com/ile_klikow) gdzie recenzuję kawy, przybory, akcesoria i wszystko, co powiązane z kawą. Piszę też edukacyjnie, osobiście, albo zwyczajnie zarzucę kawowym memem :).

Kawą zajmuję się prywatnie, można powiedzieć non profit od kilku lat. Uwielbiam szczere, myte ziarna i dobry przelew z V60, choć nie stronię od testowania szalonych produkcyjnie czy cenowo pozycji. W swojej przygodzie staram kierować się logiką, wiedzą i przede wszystkim szczerością.

poznajmy się

Wszystko na ile_klikow pisane jest po polsku i angielsku, bo prywatnie jestem tłumaczem/nauczycielem, przy okazji literaturoznawcą więc kawowe książki też się pojawiają :). Jest mi bardzo miło, że w tak znamienitym gronie mogę dzielić się swoją wiedzą i dyskutować o tym, co kocham najbardziej.

PS. Gdy Koza poprosił mnie o zdjęcie zdałem sobie sprawę, że to jest jedyne na którym się uśmiecham 😅

Kuba

Od kilku lat staram się zrozumieć środowisko kawowe i wnieść do niego coś swojego. Ostatnie 2 lata pracowałem i reprezentowałem najbardziej ekskluzywną kawiarnie w Polsce Brisman Kawowy Bar . Teraz staram się stworzyć własna markę .

Kiedy do tego dojdzie? Nie wiem

poznajmy się

No, to każdy się przedstawił. Jedni bardziej zwięźle inni bardziej wylewnie🙃 Są skromni, ale to bardzo zdolni ludzie na pewno odkryjecie to w ich tekstach 🙂

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *